Prezentacja naszej aplikacji


Prezentujemy jak działa nasza aplikacja

Jeżeli są Państwo zainteresowani wdrożeniem w swojej firmie monitoringu GPS pojazdów, zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacji on-line za pomocą progamu TeamViewer. Poniżej opisujemy w jaki sposób zamówić taką prezentację i się do niej przygotować.

PREZENTACJA ZDALNA - Jak to działa?

Prezentacja zdalna opiera się na zdalnym połączeniem się Państwa komputera z naszym komputerem, na którym prowadzimy prezentację. Połączenie zdalne nawiązywane jest na życzenie klienta przy pomocy profesjonalnego programu Team Viewer i polega na udostępnieniu podglądu ekranu prezentera jednemu lub wielu z zainteresowanym osobom. Połączenie jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne.

zestawy dla każdego


PRZEZ CAŁY CZAS BĘDZIESZ WIDZIEĆ NA SWOIM EKRANIE WSZYSTKIE CZYNNOŚCI WYKONYWANE PRZEZ NASZEGO PRACOWNIKA I MOŻESZ W KAŻDEJ CHWILI ZAKOŃCZYĆ POŁĄCZENIE ZDALNE Z TWOIM KOMPUTEREM.Jak przyłączyć się do prezentacji?

1. Należy pobrać plik udziału w prezentacji z naszego serwera. Jest to mała aplikacja, która nie wymaga instalacji - tylko uruchomienia po pobraniu. W tym celu proszę nacisnąć "Team Viewer" guzik poniżej.

aplikacja do pobrania
Pobierz program


2. Po pobraniu pliku pomocy zdalnej należy go uruchomić.
3. Na ekranie pojawi się okienko programu z naszym logo.

Uruchom program


4. Proszę zadzwonić do naszej centrali i zgłosić chęć skorzystania z prezentacji.
5. Nasz pracownik przekaże Państwu kod prezentacji, który proszę wpisać do uruchomionej aplikacji.

Uruchom program


6. W chwili połączenia zobaczycie Państwo ekran prezentera.
7. Od tej pory, aż do zakończenia sesji prezentacji, będziecie Państwo połączeni z ekranem prezentera. W tym czasie zapoznacie się z działaniem naszej aplikacji, będziecie zadawać pytania i widzieć na swoim ekranie odpowiedzi. Prezenter wyjaśni działanie aplikacji i rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości.