O nas


Informacje o naszej firmie

Firma "PetSoft" z siedzibą w Gdańsku działa na rynku usług informatycznych od 2006 roku. W tym czasie wykonaliśmy wiele zleceń informatycznych. Zajmujemy się też szeroko pojętą automatyką i elektroniką. Nasz zespół skonstruował wiele urządzeń z dziedziny automatyki. Usługa monitoringu GPS jest obecnie jedyną naszą działalnością. Usługi te świadczone są za pośrednictwem internetu.
Celem działania firmy jest obsługa klientów biznesowych i prywatnych w zakresie lokalizacji wszelkiego rodzaju pojazdów w oparciu o własne rozwiązania teleinformatyczne, elektroniczne i GIS-owe.
Nasza oferta wyróżnia się na rynku kompleksowym podejściem do zagadnienia. W celu świadczenia naszych usług profesjonalnie i kompleksowo posiadamy:

  • Własną pracownię konstukcyjną zajmującą się projektowaniem lokalizatorów GPS

  • Własne zaplecze produkcyjne zajmujące się producją lokalizatorów GPS co pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakiści (produkcja w Polsce), pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

  • Własną farmę serwerów znajdującą się w profesjonalnym Data Center. Zapwnia to pełne bezpieczeństwo fizyczne i informatyczne naszych zasobów oraz całodobowy dostęp do naszej aplikacji

  • Własne zaplecze programistyczne, które przygotowało i cały czas udoskonala naszą aplikację

  • Własną kadrę informatyczną zapewniającą ciągły nadzór nad działaniem usługi monitoringu pojazdów


Dzięki takiemu kopleksowemu podejściu do tematu, jesteśmy samowystarczalni pod każdym względem. Nasze usługi są więc stabilne, bo oparte na solidnych podstawach technicznych i finansowych. Usługi monitorowania pojazdów są świadczone przez nas nieprzerwanie od 2008 roku.