Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Info

Najważniejsze info

Informacje o systemie monitoringu GPS.

Screen

Screen shots

Zrzuty ekranów naszego systemu.

Funkcje

Lista funkcji

Lista funkcji monitoringu GPS.

Funkcje

Cennik

Cennik usług monitoringu GPS.

Video

Video

Materiały video. Filmy pokazujące działnie monitoringu.

Instrukcja

Jak to zrobić

Artykuły pokazujące jak używać naszego programu

Faq

FAQ

Często zadawane pytania. Odpowiadamy.

Faq

Rozmaitości

Różne artykuły na tematy pokrewne. Motoryzacja, GPS, zarządzanie flotą ...

Faq

Technikalia

Artykuły techniczne na różne tematy związane z tematem monitoringu

Faq

Opinie

Opinie naszych klientów o systemie monitoringu pojazdów

Zlot ferrari


Tegoroczny zlot Ferrari podczas „Ferrari Racing Days”, który odbył się we wrześniu w Wielkiej Brytanii okazał się największy jak do tej pory i tym samym pobił światowy rekord Guinessa. Na torze Silverstone paradę właścicieli tych pojazdów poprowadził kierowca bolidu Formuły 1 Filipe Massa. Samochodów na torze było dokładnie 964!, a cały liczący 5,89km odcinek Silverstone był zapełniony różnymi modelami Ferrari, które ustawiły się w trzech rzędach. Wartość łączna samochodów na torze szacowana jest na 510 mln złotych. Podziwiać można było chyba wszystkie modele Ferrari jakie są dostępne na rynku począwszy od Enzo, F40, 340 America po najnowsze modele takie jak FF czy F12 Berlinetta - była to więc nie lada gratka dla miłośników samochodów ze słynnym koniem na masce.


Ferrari

Poprzedni rekord klub Ferrari ustanowił w Japonii w 2008 roku – wówczas na torze Suzuka ustawiło się tylko 490 aut. Tym razem więc właściciele tych pojazdów z klubu „UK Ferrari Owners Club” podwoili swoją obecność. Każdy uczestnik wpłacał po 5 funtów wpisowego – dzięki temu uzbierano sumę, która została przekazana na cele charytatywne, dokładnie dla organizacji BEN, która pomaga pracownikom branży samochodowej. Krytycy całej akcji twierdzą jednak, iż suma jest śmiesznie mała biorąc pod uwagę wartość tych pojazdów i zasobne portfele ich właścicieli. Ferrari już zapowiada kolejny zlot, ale dokładnie kiedy i gdzie jeszcze nie wiadomo. Pewne jest, że bicie rekordu Guinessa na pewno nastąpi w przyszłym roku.
Komentarze


Feruś     napisał dnia 2012-11-01 19:20:58

Znalazłem ciekawe forum dla fanów ferrari http://ferrari.auto.com.pl/forum/ . Sporo informacji. Nie sądziłem że jest ich aż tyleKuba     napisał dnia 2012-11-03 23:38:33

To jest jednak auto właściwe tylko dla pasjonatów i snobów. Właściwie to na co dzień tym się nie da specjalnie jeździć po mieście. Małe, niskie i do tego głośne. Na dalsze trasy doskwiera twarde zawieszenie. Po kilku godzinach spędzonych w takim samochodzie człowiek nie czuje placów. Mi się tam generalnie nie podoba. Cenię sobie komfort jazdy.

Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?
ramka_3_tlo_3