Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Info

Najważniejsze info

Informacje o systemie monitoringu GPS.

Screen

Screen shots

Zrzuty ekranów naszego systemu.

Funkcje

Lista funkcji

Lista funkcji monitoringu GPS.

Funkcje

Cennik

Cennik usług monitoringu GPS.

Video

Video

Materiały video. Filmy pokazujące działnie monitoringu.

Instrukcja

Jak to zrobić

Artykuły pokazujące jak używać naszego programu

Faq

FAQ

Często zadawane pytania. Odpowiadamy.

Faq

Rozmaitości

Różne artykuły na tematy pokrewne. Motoryzacja, GPS, zarządzanie flotą ...

Faq

Technikalia

Artykuły techniczne na różne tematy związane z tematem monitoringu

Faq

Opinie

Opinie naszych klientów o systemie monitoringu pojazdów

Wady i zalety nawigacji GPS


Gps

To powszechnie używane przez kierowców urządzenie ma swoje wady i zalety. Do zalet niewątpliwie możemy zaliczyć główną funkcję użytkowania, czyli wyznaczanie trasy poprzez określenie parametrów. Daje to nam większy komfort jazdy, pozwala szybciej i sprawniej dotrzeć do celu. Również dodatkowe funkcje dostępne w nawigacjach samochodowych sprawiają, że podróż staje się przyjemniejsza. Jest to zestaw głośnomówiący, dzięki któremu nie musimy patrzeć na wyświetlacz z mapą pozwala na większe skupienie się kierowcy na jeździe, dodatkowe opcje jak bluetooth (możemy prowadzić telefoniczne rozmowy) czy wbudowany sprzęt audio-video z pewnością umilą nam jazdę czy podczas długiej podróży postój.

Garmin

Nawigacje GPS obecnie łączą w sobie wiele funkcji stając się tym samym urządzeniem multimedialnym dzięki któremu możemy oglądać zdjęcia, filmy, słuchać muzyki a nawet łączyć się z internetem. Niewątpliwą zaletą jest również jej rozmiar. Jest to gadżet kierowcy który w niczym nie przeszkadza podczas kierowania.

Do wad natomiast zaliczyć można nie do końca sprawne i zsynchronizowane systemy (szczególnie w starszych modelach). To właśnie one często wytyczają błędną trasę lub poniekąd sprawiają, że staje się ona dla kierowcy dłuższa czy gorsza. Zmorą są też nieuaktualniane mapy ? ale tutaj również trzeba zaznaczyć, że najczęściej te problemy pojawiają się w starszych modelach. W tych nowej generacji zazwyczaj ich nie ma natomiast pojawia się problem innej natury a mianowicie cena, za dobry sprzęt musimy bowiem słono zapłacić.
Komentarze


Włoch     napisał dnia 2013-02-22 12:51:00

Ja używam nawigacji w yanosiku i jest całkiem spoko. Plus za to, że to darmowa aplikacja.Auto     napisał dnia 2013-10-17 08:25:01

A ja mam automapę i uważam że jest to najlepsza nawigacja.

Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?

ramka_3_tlo_3