Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Info

Najważniejsze info

Informacje o systemie monitoringu GPS.

Screen

Screen shots

Zrzuty ekranów naszego systemu.

Funkcje

Lista funkcji

Lista funkcji monitoringu GPS.

Funkcje

Cennik

Cennik usług monitoringu GPS.

Video

Video

Materiały video. Filmy pokazujące działnie monitoringu.

Instrukcja

Jak to zrobić

Artykuły pokazujące jak używać naszego programu

Faq

FAQ

Często zadawane pytania. Odpowiadamy.

Faq

Rozmaitości

Różne artykuły na tematy pokrewne. Motoryzacja, GPS, zarządzanie flotą ...

Faq

Technikalia

Artykuły techniczne na różne tematy związane z tematem monitoringu

Faq

Opinie

Opinie naszych klientów o systemie monitoringu pojazdów

Stare nowe auta


Kiedy kupujemy samochód używany oczywiście liczymy się z jego wadami oraz ewentualnymi uszkodzeniami - inaczej sprawa się ma gdy wyjeżdżamy nowiutkim autem prosto z salonu samochodowego. Nie zastanawiamy się nawet czy któraś część może być wadliwa – rzeczywistość może nas jednak niemile zaskoczyć.

Szrot

Znane są zabiegi ponownego malowania karoserii przez Dealerów samochodowych, które zostały uszkodzone na przykład na skutek transportu pojazdu – oczywiście nabywca nie jest o tym informowany a samochód sprzedawany jest jako fabrycznie nowy. Często także sprzedaje się auta z wyposażeniem standardowym jako te które mają dodatkowe. Nie każdy nabywca zna przecież szczegóły techniczne auta. W historii takich wpadek zapisane są przykłady gdzie kupujący znajdowali ślady po spawaniu czy szpachlowaniu. Uszkodzone podczas transportu auta nie zawsze mają skazę widoczną gołym okiem – takie najczęściej salony samochodowe chcą sprzedać jak najszybciej proponując dodatkowe gadżety w atrakcyjnych cenach – tutaj warto się jednak zastanowić czy taka promocja warta jest usterki, która okazać się może dużo większa i może mieć dużo poważniejsze skutki w przyszłości, tym bardziej, iż samochody nowe fabrycznie jak wiemy nie należą do najtańszych.


Sprawy kupna nowego - starego czy uszkodzonego auta i ich rozwiązań prawnych ciągną się latami – Dealerzy nie są skorzy do ugody, bo to wiąże się ze zbyt dużymi kosztami chociaż wina absolutnie należy do nich. Warto się więc porządnie zastanowić i dokładnie sprawdzić auto jakie zamierzamy nabyć nawet w salonie samochodowym.

Komentarze


Brak komentarzy - możesz być pierwszy


Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?

ramka_3_tlo_3