Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Info

Najważniejsze info

Informacje o systemie monitoringu GPS.

Screen

Screen shots

Zrzuty ekranów naszego systemu.

Funkcje

Lista funkcji

Lista funkcji monitoringu GPS.

Funkcje

Cennik

Cennik usług monitoringu GPS.

Video

Video

Materiały video. Filmy pokazujące działnie monitoringu.

Instrukcja

Jak to zrobić

Artykuły pokazujące jak używać naszego programu

Faq

FAQ

Często zadawane pytania. Odpowiadamy.

Faq

Rozmaitości

Różne artykuły na tematy pokrewne. Motoryzacja, GPS, zarządzanie flotą ...

Faq

Technikalia

Artykuły techniczne na różne tematy związane z tematem monitoringu

Faq

Opinie

Opinie naszych klientów o systemie monitoringu pojazdów

Mobilna wystawa motoryzacyjna


W Markach koło Warszawy na parkingu Centrum Handlowego M1 od września można podziwiać Innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa. Autolab powstało z inicjatywy Skody, która od lat wspiera kierowców zachęcając do bezpiecznej jazdy zgodnej z zasadami Eco drivingu. Skoda jako jedna z niewielu marek prowadzi szeroki wachlarz szkoleń tego zakresu. Centrum z mobilną wystawą w Markach Skoda podzieliła na 5 sektorów, gdzie w każdym można doświadczyć innych sytuacji drogowych:

Bezpieczeństwo na drogach
Technologia w motoryzacji
Eko czyli jak jeździć oszczędnie i nie niszczyć środowiska
Bezpieczna podróż
Kino

Skoda logo

W strefie Bezpieczeństwo umieszczono symulator jazdy. To tutaj można sprawdzić jak auto zachowuje się podczas zderzenia a nawet dachowania. Taka jazda w symulatorze pozwoli kierowcy na zrozumienie jak należy zachować się w sytuacjach ekstremalnych. To bardzo cenne doświadczenie i warto spróbować takiej jazdy.
Strefa Technologia to miejsce pokazujące najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym jazda staje się bezpieczniejsza. Jest w niej symulator poduszek bezpieczeństwa, strefa zgniotu, jest także możliwość porównania zawieszeń – wszystko na przykładzie Skoda Fabia. To oczywiście forma promocji, ale zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej.
Strefa Eko to przede wszystkim zapoznanie się z zasadami Eco-drivingu, czyli ekonomiczną jazdą przy wykorzystaniu energii z hamowania. Tutaj jest też umieszczony symulator Eco jazdy. Okazuje się bowiem, że zupełnie elementarne zasady ekonomicznej jazdy są nam zupełnie nieznane. Widać to na codzień w naszych miastach.

Skoda 1

W strefie Bezpieczna podróż natomiast zapoznać się można z technikami właściwego pakowania bagażu. To tu również znajdują się pokazowe samochody Skoda Citigo oraz Skoda Octavia Combi RS stworzone właśnie z myślą o dalekich, rodzinnych podróżach. Każdy wie, że przy wyjeździe na wakacje letnie czy zimowe zawsze brakuje nam miejsca. To cenne uwagi.


Skoda 2

W ostatniej strefie Kino przygotowane zostały specjalne seanse filmowe ukazujące problem bezpieczeństwa na drodze. Co prawda jest to metoda już może nie tak atrakcyjna jak symulator ale też ciekawa. Skoda zachęca wszystkich zainteresowanych do odwiedzania Centrum Autolab do 9 Grudnia 2012r.Komentarze


Justyna     napisał dnia 2012-11-02 22:08:00

Kocham taką jazdę w symulatorze. Można tam zupełnie bezkarnie poszaleć jak nie widzi obsługa. Doznania są trochę takie jak na kolejce górskiej. Ja uwielbiam i symulatory i roler-costery. Zawsze zabawa jest tu i tu przednia. Muszę się koniecznie wybrać na tę wystawę. Może obsługa nie będzie czujna i da się trochę poszaleć w symulatorze.Kajuś     napisał dnia 2012-11-03 16:12:39

No faktycznie wystawa zapowiada się bardzo ciekawie.Kaja     napisał dnia 2013-10-17 19:50:03

A ja tam nie mogę doczekać się kiedy pojawią się samoprowadzące się auta. Usiądę na siedzeniu bez kierownicy i powiem gdzie chcę jechać. A potem książka, film albo drzemka.

Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?

ramka_3_tlo_3