Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Info

Najważniejsze info

Informacje o systemie monitoringu GPS.

Screen

Screen shots

Zrzuty ekranów naszego systemu.

Funkcje

Lista funkcji

Lista funkcji monitoringu GPS.

Funkcje

Cennik

Cennik usług monitoringu GPS.

Video

Video

Materiały video. Filmy pokazujące działnie monitoringu.

Instrukcja

Jak to zrobić

Artykuły pokazujące jak używać naszego programu

Faq

FAQ

Często zadawane pytania. Odpowiadamy.

Faq

Rozmaitości

Różne artykuły na tematy pokrewne. Motoryzacja, GPS, zarządzanie flotą ...

Faq

Technikalia

Artykuły techniczne na różne tematy związane z tematem monitoringu

Faq

Opinie

Opinie naszych klientów o systemie monitoringu pojazdów

Firma remontowa

Jak utrzymać wydatki pod kontrolą


Remont

Prowadzę małą, rodzinną formę remontową z siedzibą pod Krakowem. Od wielu lat zajmujemy się remontami domów jednorodzinnych i mieszkań. Przy tego typu działalności oczywiście musimy mieć własny transport. Mamy więc na stanie busa do dowozu pracowników i cztery samochody dostawcze do dowozu materiałów. Do tego jedno auto osobowe dla brygadzisty. Bardzo długo zastanawiałem się nad ofertą zamontowania monitoringu GPS w służbowych autach, ale w sumie nie miałem wyjścia. Każdego miesiąca koszty paliwowe rosły, samochody się psuły, zlecenia czekały, czasu nie starczało a klienci uciekali do konkurencji. Ostatnią deską ratunku był właśnie ten system. Dodatkowo skusiła mnie ciekawa propozycja wersji testowej jaką mi zaproponowano, całkowicie za darmo. Oczywiście szkoda byłoby nie wykorzystać takiej okazji. Po zamontowaniu systemu monitorowania pojazdów najpierw na próbę okazało się, że działa stabilnie i dobrze. Dane dostępne są stale z serwera firmy. Zdecydowałem się na instalację we wszystkich pojazdach. Ku mojemu zdziwieniu z miesiąca na miesiąc widziałem poprawę stanu finansowego mojej firmy. Dzięki lokalizacji pojazdów dokładnie wiem gdzie znajdują się moje auta, pracownik nie ma już możliwości załatwienia swoich prywatnych spraw kosztem czasu realizacji naszych zleceń. Sonda paliwa skutecznie chroni przed jego kradzieżą, co skutkuje o wiele mniejszymi kosztami w skali miesiąca. Samochody nie ulegają tak częstym awariom a kierowcy jeżdżą spokojnie, techniką ekonomiczną, ja za pomocą monitoringu mam możliwość analizy techniki jazdy każdego pracownika, oprócz tego ustawiłem próg maksymalnej prędkości, dzięki czemu przestrzegają przepisów. Zlecenia są robione na czas, klientów przybywa, a sami kierowcy. No cóż z czasem się przyzwyczaili a dodatkowe premie uznaniowe na które mnie wreszcie stać poprawiły relację między nami. Dziękuję. Teraz już wiem, że było warto. Koszty jakie poniosłem na zamontowanie sprzętu już dawno się zwróciły a ja jestem spokojniejszy o mój biznes i wreszcie mam wszystko pod kontrolą.

Komentarze


Hirek     napisał dnia 2012-11-11 21:02:05

Ja już dawno wyrosłem z naiwności i wiary w to, że ludzie będą uczciwie pracować bez nadzoru. To jest po prostu niemożliwe moim zdaniem. Aby okiełznać koszty muszę kontrolować nie tylko samochody ale i wydatki na artykuły biurowe, robić wyrywkowe remanenty i tym podobne. Bez tego bym dawno z torbami poszedł.rekit     napisał dnia 2012-11-12 10:46:08

Możliwość bezpłatnego testowania monitoringu GPS jest bardzo istotna. Na rynku jest bardzo dużo ofert a z reklamą to sami wszyscy wiemy jak jest. Nie wszystko złoto co się świeci. Nie zawsze najdroższy produkt jest najlepszy. Czasami tylko jest bardzo dobrze i drogo reklamowany. Ja więc wychodzę z założenia, że najlepiej sprawdzać produkty i usługi samemu o ile jest to możliwe. A z tego co widzę, tu jest taka opcja.

Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?
ramka_3_tlo_3